AKTUALITY

9. 10. 2020 PŘERUŠENÍ TRÉNINKŮ

Z důvodu nařízení vlády jsme od pátku 9. 10. 2020 uzavřeli SOKOLOVNU. Tréninky jsou tedy zrušeny až do odvolání.
Náhradu budeme řešit až podle doby trvání a možnosti náhradních tréninků.
Děkujeme za pochopení, všem přejeme pevné nervy a zdraví a těšíme se na brzké setkání.

Odkazy na fotky ze soustředění

Odkaz na fotky ze soustředění naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/761Wvp44EdokpzPQA

Níže pak naleznete odkaz na fotky ze hry focení, která spočívala v tom, že děti měly za úkol ztvárnit a nafotit různá témata.  Mrkněte a zkuste přiřadit následující témata k jednotlivým týmům.

(s prasetem, pobřežní hlídka, jako trenéři, tučňáci z Madagaskaru, vražda, s čepicema, s nejpřísnějším trenérem, v koupelně, extrémní gymnastika, zpěváci, romantika, svatba, rozvod, Anktartida, mumie, kulturisti.

Videa: Tik Tok dance, jako fizí crew

Odkaz na fotky ze hry focení naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/ZHrTwACZEqgcE6jd8

 

Gymnastické soustředění v Klučenicích

Gymnastický tábor
8. Srpna jsme se vydali do hotelu U Jezera. Měli jsme samé sluníčko, na můj vkus ho bylo až moc, ale kdo si stěžuje, tomu se to vymstí. Déšť na sebe nenechal dlouho čekat a při výletu do nedalekých Klučenic, nás zastihla přeháňka, že jsme mysleli že oblečení už neuschne. Naštěstí jsme i další dny měli hezké počasí, s tím rozdílem, že už si nikdo na vedro a slunce nestěžoval.

Nábor nových členů

Nábor nových děvčat 7. září 2020 od 16:00. Na nová děvčata mezi 4 - 14 léty věku se moc těšíme.

Přineste s sebou vyplněnou přihlášku, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny.

Platby

za I. pololetí do 15.09.2020
za II.pololetí do 31.01.2021

číslo účtu: 670100-2207890505 / 6210 , mBank do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte

PŘIHLÁŠKY NA 2020/2021

Přestože není jasný ještě ani konec letošního školního roku, my již plánujeme rok příští. Rozmyslete se s dětmi a v případě vašeho zájmu o tréninky v příštím roce, vyplňte a odešlete prosím přiloženou přihlášku do 15.6.2020. Skupinky zatím jen orientačně, zda je zájem o závodění, nebo jen rekreačně jednou týdně. Napište prosím vše do přihlášky. Patrně, zvlášť v rekreačních družstvech, dojde ke změnám. Po tomto datu vám již nebudeme moci garantovat místo v našem oddílu.

Letní gymnastické soustředění na Orlíku

Soustředění na Orlíku v termínu 8. – 15.8.2020 je stále ve hře 😊. Samozřejmě bude záležet na okrajových podmínkách, které budou v tu chvíli dány a bude záležet na všech zúčastněných, zda je budeme schopni dodržet. A to zejména ze strany orlického hotelu a stravování. Dejte nám prosím všichni jmenovitě vědět, zda je přihláška vašeho dítěte na toto soustředění stále v platnosti i za stávajících složitějších podmínek.