AKTUALITY

Závody v Říčanech

V sobotu 25.9. jsme se závodní skupinou A vyrazili na první závod v nové sezóně, kterým byl Říčany TG Cup. V kategorii Junior II závodilo celkem 8 družstev na trampolíně a tumblu (tedy bez pohybové skladby).
Družstvo závodilo ve složení: Kája Grulichová, Barča Klinkáčková, Esterka Fialová, Eliška Šoltészová, Amálka Lokajová, Nikča Nováková, Áďa Mašková, Áďa Šádová, Mája Prouzová a Terka Volhejnová.
Začínaly jsme na trampolíně, která se nám vcelku vydařila, nicméně 2 pády nás bohužel neminuly a získaly jsme druhou nejlepší známku - 10,745 b. Na akrobacii jsme dostaly 11,100 b. Celkově náš tým obsadil 5. místo, čtvrtá příčka nám utekla jen o desetinku.

Máme zase další závodní zkušenosti a již pracujeme na nových věcech a vyšší obtížnosti.

Děkujeme holkám za hezké výkony po tak dlouhé době bez závodění a těšíme se na příště (9.10. - domácí závod Memoriál Hanky Myšákové).

Mariana

Gymstar v létě

7. Srpna jsme se vydali do hotelu U Jezera. Svítíčko nám slunilo a občas v noci přišel vlahý deštík. S velkou chutí jsme se pustili do letní přípravy. Co gymnastky za karanténu zapomněly to se znovu naučily, posunuly se v akrobacii a zlepšily svou fyzickou kondici. Zamakaly jsme na pohybových skladbách a doufáme, že se budou líbit. I přes to že to byla pro děvčata kupa nových věcí, zvládly to na jedničku.

 Junior I. se v příštím roce představí úplně v novém složení, záleží na jejich píli, koho z nich jejich nová trenérka Soňa vybere do základní sestavy. Sama jsem na to jako jejich bývalá trenérka velice zvědavá. Vždy, když předávám své družstvo dál, tak mi to rve srdce a slzy tečou proudem a tyhle holky byly TOP. Jsem pyšná, že holky cvičily i v karanténě, jsem pyšná, že jsem je naučila milovat gymnastiku a pevně věřím, že budu v dalším řeporyjském Echu psát o tom, jak sbírají medajle.

9. 10. 2020 PŘERUŠENÍ TRÉNINKŮ

Z důvodu nařízení vlády jsme od pátku 9. 10. 2020 uzavřeli SOKOLOVNU. Tréninky jsou tedy zrušeny až do odvolání.
Náhradu budeme řešit až podle doby trvání a možnosti náhradních tréninků.
Děkujeme za pochopení, všem přejeme pevné nervy a zdraví a těšíme se na brzké setkání.

Odkazy na fotky ze soustředění

Odkaz na fotky ze soustředění naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/761Wvp44EdokpzPQA

Níže pak naleznete odkaz na fotky ze hry focení, která spočívala v tom, že děti měly za úkol ztvárnit a nafotit různá témata.  Mrkněte a zkuste přiřadit následující témata k jednotlivým týmům.

(s prasetem, pobřežní hlídka, jako trenéři, tučňáci z Madagaskaru, vražda, s čepicema, s nejpřísnějším trenérem, v koupelně, extrémní gymnastika, zpěváci, romantika, svatba, rozvod, Anktartida, mumie, kulturisti.

Videa: Tik Tok dance, jako fizí crew

Odkaz na fotky ze hry focení naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/ZHrTwACZEqgcE6jd8

 

Gymnastické soustředění v Klučenicích

Gymnastický tábor
8. Srpna jsme se vydali do hotelu U Jezera. Měli jsme samé sluníčko, na můj vkus ho bylo až moc, ale kdo si stěžuje, tomu se to vymstí. Déšť na sebe nenechal dlouho čekat a při výletu do nedalekých Klučenic, nás zastihla přeháňka, že jsme mysleli že oblečení už neuschne. Naštěstí jsme i další dny měli hezké počasí, s tím rozdílem, že už si nikdo na vedro a slunce nestěžoval.

Nábor nových členů

Nábor nových děvčat 7. září 2020 od 16:00. Na nová děvčata mezi 4 - 14 léty věku se moc těšíme.

Přineste s sebou vyplněnou přihlášku, sportovní oblečení a obuv do tělocvičny.

Platby

za I. pololetí do 15.09.2020
za II.pololetí do 31.01.2021

číslo účtu: 670100-2207890505 / 6210 , mBank do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte

Attachments:
Download this file (prihlaska_2021-2022.doc)prihlaska_2021-2022.doc[ ]44 kB