Soustředění Orlík srpen 2022

Stalo se již příjemným pravidlem, že se nám o prázdninách tak stýská po našich holčinách, že je zkrátka musíme vidět i v létě. A tak se od 6.srpna konalo letní gymnastické soustředění na Orlíku.

Areál máme již léty vyzkoušený, tak víme, do čeho jdeme. Naše gymnastky téměř naplní jeho kapacitu, tak jsme tam opravdu jen my a jako doma. Nemáme strach, že se nám holky někam  zaběhnou ( okolo jsou kopce a do těch holky běhají jen z donucení), že je ve vodě  včas nenajdeme (bazén je tak studený, že vylézají samy ven a do přehrady se těmhle bazénovým dětem stejně nechce), že jim nebude chutnat jídlo ( kuchař, který vypadá jako zaběhnutý čert, vaří po čertech dobře), že holky zleniví (schodů za den vyběhnou, že by to stačilo na tři rozcvičky), že nebudou mít kontakt s přírodou ( neustále vynášíme z pokojů pavouky, kobylky a vosy), že se nám něco ztratí (vždycky se všechno našlo, i v lese po několika dnech).

Závody v Říčanech

V sobotu 25.9. jsme se závodní skupinou A vyrazili na první závod v nové sezóně, kterým byl Říčany TG Cup. V kategorii Junior II závodilo celkem 8 družstev na trampolíně a tumblu (tedy bez pohybové skladby).
Družstvo závodilo ve složení: Kája Grulichová, Barča Klinkáčková, Esterka Fialová, Eliška Šoltészová, Amálka Lokajová, Nikča Nováková, Áďa Mašková, Áďa Šádová, Mája Prouzová a Terka Volhejnová.
Začínaly jsme na trampolíně, která se nám vcelku vydařila, nicméně 2 pády nás bohužel neminuly a získaly jsme druhou nejlepší známku - 10,745 b. Na akrobacii jsme dostaly 11,100 b. Celkově náš tým obsadil 5. místo, čtvrtá příčka nám utekla jen o desetinku.

Gymstar v létě

7. Srpna jsme se vydali do hotelu U Jezera. Svítíčko nám slunilo a občas v noci přišel vlahý deštík. S velkou chutí jsme se pustili do letní přípravy. Co gymnastky za karanténu zapomněly to se znovu naučily, posunuly se v akrobacii a zlepšily svou fyzickou kondici. Zamakaly jsme na pohybových skladbách a doufáme, že se budou líbit. I přes to že to byla pro děvčata kupa nových věcí, zvládly to na jedničku.

Junior I. se v příštím roce představí úplně v novém složení, záleží na jejich píli, koho z nich jejich nová trenérka Soňa vybere do základní sestavy. Sama jsem na to jako jejich bývalá trenérka velice zvědavá. Vždy, když předávám své družstvo dál, tak mi to rve srdce a slzy tečou proudem a tyhle holky byly TOP. Jsem pyšná, že holky cvičily i v karanténě, jsem pyšná, že jsem je naučila milovat gymnastiku a pevně věřím, že budu v dalším řeporyjském Echu psát o tom, jak sbírají medajle.

9. 10. 2020 PŘERUŠENÍ TRÉNINKŮ

Z důvodu nařízení vlády jsme od pátku 9. 10. 2020 uzavřeli SOKOLOVNU. Tréninky jsou tedy zrušeny až do odvolání.
Náhradu budeme řešit až podle doby trvání a možnosti náhradních tréninků.
Děkujeme za pochopení, všem přejeme pevné nervy a zdraví a těšíme se na brzké setkání.

Odkazy na fotky ze soustředění

Odkaz na fotky ze soustředění naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/761Wvp44EdokpzPQA

Níže pak naleznete odkaz na fotky ze hry focení, která spočívala v tom, že děti měly za úkol ztvárnit a nafotit různá témata.  Mrkněte a zkuste přiřadit následující témata k jednotlivým týmům.

(s prasetem, pobřežní hlídka, jako trenéři, tučňáci z Madagaskaru, vražda, s čepicema, s nejpřísnějším trenérem, v koupelně, extrémní gymnastika, zpěváci, romantika, svatba, rozvod, Anktartida, mumie, kulturisti.

Videa: Tik Tok dance, jako fizí crew

Odkaz na fotky ze hry focení naleznete zde: https://photos.app.goo.gl/ZHrTwACZEqgcE6jd8

Gymnastické soustředění v Klučenicích

Gymnastický tábor
8. Srpna jsme se vydali do hotelu U Jezera. Měli jsme samé sluníčko, na můj vkus ho bylo až moc, ale kdo si stěžuje, tomu se to vymstí. Déšť na sebe nenechal dlouho čekat a při výletu do nedalekých Klučenic, nás zastihla přeháňka, že jsme mysleli že oblečení už neuschne. Naštěstí jsme i další dny měli hezké počasí, s tím rozdílem, že už si nikdo na vedro a slunce nestěžoval.