AKTUALITY

Tréninky stále nebudou

Vážení rodiče, je nám to moc líto, ale v souvislosti s opatřeními, která je třeba dodržovat při cvičení v uzavřených prostorech, rozhodl výbor T. J. Sokol Řeporyje, obnovit tréninky
oddílu GYMSTAR a dalších až od ZÁŘÍ 2020. Naše jednota není schopna zabezpečit všechna potřebná nařízení. Moc se omlouváme.

Jsme si vědomi toho, že vaše děti odtrénovaly pouze asi třetinu zaplacených hodin a není velká šance, že se tato doba alespoň o něco zvýší. Bylo proto rozhodnuto vracet případným zájemcům polovinu již zaplacené částky. Nejedná se pouze o přesnou část odcvičených hodin, ale i o provozní náklady, které nesouvisí s délkou tréninků (členské sokolské příspěvky, finanční účast na úpravách tělocvičny, nákup nářadí). Vzhledem k tomu, že všechny dostupné dotace byly v současné době pozastaveny, není kde hledat finanční pomoc. Proto prosím zvažte, zda budete o vrácení poloviny kurzovného žádat či budete ochotni a schopni podpořit provoz oddílu GYMSTAR.
Pro vrácení kurzovného, uveďte prosím do našeho mailu jméno dítěte, již zaplacenou celkovou částku a číslo účtu, na které chcete peníze odeslat.
Kdo je stále ještě na seznamu hříšníků a současné pololetí nemá zaplacené, učiňte tak prosím co nejrychleji.